8 powodów, dlaczego zmniejsza się po porodzie u kobiet pożądanie seksualne

8 powodów, dlaczego zmniejsza się po porodzie u kobiet pożądanie seksualne

Większość relacji z dzieckiem po porodzie, oczywiście, zmienia się. Całą codzienną obsługę i nocną zmianę zmęczenie, ból krocza i wiele innych czynników, źle wpływają na libido. Co możemy zrobić, aby małżeńskiego łoża nawet nie było zimno dzieciom?

Intymne relacje rodziców po urodzeniu dziecka

Intymne relacje rodziców po urodzeniu dzieckaDzieci zwracają uwagę na kobietę  w czasie ciąży zmienia się hormonalny. Po porodzie, po raz kolejny szereg zmian, które w okresie laktacji jest zapisany, i, być może, zmniejszenie pożądania seksualnego i uzyskać umiejętności.

Czy przypadkiem nie w ten sposób: człowiek naturalny jest do długotrwałego karmienia piersią tłumić/powstrzymać i nowe potomstwo rodzi. Można zauważyć, że średnio 3 lata między dziećmi, że karmienie piersią-to efekt antykoncepcji i popęd seksualny zmniejsza się.

Bolesne i/lub dłuższej pracy. To może powodować strach matki, strach, ból, zakazy, bo lekarze “nie” dotyka, mogą one nieprzyjemne mieć wpływ na swoje intymne części. Matka może czuć, że to, co było kameralny-teraz publicznie, i to .

To pierwszy raz może być bardzo bolesne dla matki, i traci poczucie dodatkowego czasu. Jest również możliwe, że po urodzeniu dziecka nawet do roku, bolesny seks, czuć lokalizacja szyć lub pochwy ból. http://ekobambofood.info/zmniejszenie-pozadania-seksualnego-w-relacjach-vigrax-damsko-meskich/

Pochwowa oschłość. Może to również prowadzić do zmian hormonalnych w zmniejszenie libido ponadto, że nieprzyjemne może być razem. To nie matek karmiących piersią w ciągu sześciu miesięcy, dla matek karmiących piersią, aż do całkowitego podczas karmienia piersią może przetrwać.

Karmienie piersią. W ciągu tego czasu, to może być niewygodne dla matki, jeśli piersi dotykać, nie chcę intymnych celu “użyć” karmienie piersią pod biustem. Komunikacja podczas nie tylko matki, ale i ojca nastrój. Ale karmienie piersią wokół zaburzenia, problemy może również zmniejszyć popęd seksualny.

Zmęczenie, brak snu. W ciągu dnia jeździć tak, można wziąć władzę matki, że po prostu nie dostaniesz energię, aby spędzić czas razem, kiedy łóżko jest, tylko spać troska, bo kto wie, kiedy czas się obudzić.

Dzieci zwracają uwagę na kobietę. A dzieci, gdy opiekowałam się kilka, jak on był największym dzieckiem, i wszystkie miłe dał jej, że teraz ona była matką, wszystkie czułości zapas mała, tak, że nie dostaniesz jego ojca.

Karmienie piersią-to intymne. Czasami sama karmić piersią, to zaspokaja potrzeby matki intymności, że tylko w ciągu tego okresu nie chcesz stosunków seksualnych.

Co można zrobić aby poprawić sytuację relacji ?

Co można zrobić aby poprawić sytuację relacji ? Po pierwsze, obie strony muszą przyznać, że konieczne jest przywrócenie po porodzie co najmniej 6 tygodni lub dłuższy czas. Szczerze mówiąc, należy porozmawiać z partnerem, jeśli niektórych pozycji nie boli, albo po prostu nie wiele entuzjazmu, aby być.

Suchość pochwy, bolesne seks, pochwy, ból może być maści i pomóc w tej sprawie należy skonsultować się z ginekologiem. Może być w tym czasie jak w poprzedniej pozycji ciała nie pasują, i nowe pozycje powinny być traktowane, zwłaszcza jeśli jest to bolesne doznania podczas stosunku płciowego. Jeśli kobieta jest na górze, lub jeśli z mojej strony będzie mniej bolesne, aby być razem.

Trochę kreatywności, czasu, w odniesieniu do. Teraz już po wszystkim, że można być razem, kiedy chcesz. Teraz dziecko musi być dostosowany do godzin. Nie koniecznie muszą być w nocy, a w dzień czas, aby iść spać lub rano może być również użyć, aby spędzić czas razem.

Ważne dla sceny. Jeśli jestem w pokoju z dzieckiem, to może to się nie podoba, być razem, bo on istnieje. W tej chwili kosztuje mniej, niż życie innego pokoju przez niego.

Jeśli masz starsze dzieci, to jeszcze wielki problem, bo nie mogę spać tak wcześnie, nie spać w dzień, i w mieszkaniu znajdują się wszystkie miejsca. W tym czasie, warto szukać tych datę, kiedy dzieci jeszcze śpią lub nie ma ich w domu, może być zajęty sobie coś.

Byłoby to również pomocne, jeśli masz regularne czas, że obie strony będą stosować, gdy masz czas dla siebie i gładka razem. (To może być albo w sobotę wieczorem lub w niedzielę.)

I najważniejsze: z tobą o tym porozmawiać. Nie bądź zbyt nieśmiały, aby być uczciwym, emocje, zakazy! To jest klucz, aby zrobić to znaczące zmiany w okresie bez problemu wyjść.(Źródło. blog macierzyństwa)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *