Niskie libido10 najważniejszych powodów

Niskie libido 10 najważniejszych powodów

Jeśli miłość swojego życia, dzikie tornado, lekki wiaterek stało, to nie Jesteś sam. Sex to trwałe obrzydzenie-to poważny problem, ale jeśli to tylko chwilowo obniżył zainteresowanie, jest zupełnie normalne.

Co zmniejsza ochotę na seks?

Co zmniejsza ochotę na seks?Kontrola urodzeń może być odpowiedzialny za kobiece libido wad
Dlaczego spadek karmiących kobiet libido, i dlaczego on nie produkuje mleko mężczyźnie? Szpital może być zrobione, kto stymuluje libido
Placebo skutecznie zwiększają chęć kobiet. Romantyczna kolacja: sześć afrodyzjak jedzenie

Uniwersytet Chicago Narodowego zdrowia i pozycji społecznej, seksualnej utraty odsetek było ilość aktywnej miłości życia kobiet jedna skarga wszystkich grup wiekowych, powód, oczywiście, ludzie są różni. W przyszłości, pomożemy Ci dowiedzieć się, co może być spowodowane dążeniem do pełni.

Stres Na stole wznosiła się plik, najnowsza inwestycja-to głęboka jesień. Stresujących wydarzeń naprawdę obciąga mężczyzna od seksu potrzebne siły.

Choroby Nie czuję się zbyt pożądane zatkany nos, ból przewlekły i ostatnie, co naszym zdaniem jest seks. Bardziej poważne choroby, które nie tylko słowem, okres, i duchowo zupełnie zdenerwowana, takie jak przewlekłe choroby płuc, również stracili nastrój seks.

Narkotyki Wiele receptę i bez recepty leki mogą również obniżyć popęd płciowy. Te są jednymi z najlepszych udokumentowane libido niszczycieli leki przeciwdepresyjne, ale wysokie ciśnienie krwi, leki, środki psychotropowe, uspokajające, opioidy i nawet tabletki antykoncepcyjne mogą zmniejszyć zainteresowania seksualnego lub orgazm może powodować problemy.

Styl życia Jeśli niedawno zmienił pracę, oferty pracy, i nie dość zajęty nowym środowisku, integracja lub zupełnie nowe miejsca, psychicznie i fizycznie wykończony. Tego rodzaju stres, a nawet oddać swoje życie seksualne, jeśli są oznaczone pozytywne zmiany.

Starzenie się Chociaż niektóre badania wykazały, że wiek postępu seksualnej reakcji poprawiła, zmiana całego hormonalnej mienia może zmniejszyć zainteresowanie u kobiet. Niektóre kobiety dotyk od stosunku i ból poziomu estrogenów z powodu zmniejszenia suchości pochwy.

Zaburzenia relacji Całkiem normalnie czasami nie wykazują zainteresowanie swojego partnera. Ale jeśli zauważysz, że okres ten trwa dość długo, trzeba go robić z podłączeniem. Jeśli nie są ze sobą Szczęśliwi, lub Napięcia W życiu, prędzej czy później odbija się na życiu seksualnym.

Brak ochoty na seks co robić ?

Brak ochoty na seks co robić ?Obraz ciała Seksualność dla podatności punktu może być, jeśli nauczymy się kochać własne ciało. Jeśli nie możemy pogodzić zewnętrzny, może być konieczne, aby ukryć jesteśmy partnerem, a my nie możemy pozwolić na to, żebyś w pełni podczas stosunku, z powodu których można poczuć, że nie musimy zaczynać.

Depresja Jeśli jesteśmy w depresji, żadnego seksu na pierwszym miejscu w naszym kalendarzu. Każdy może mieć 1-2 złe dni, ale jeśli tygodnia, miesiące, moje zainteresowania seksualnego do minimum zmniejsza się.

Jeśli rodzi się dziecko Nie tylko początkujący wymagać dzień, każdą chwilę uwagi, ale karmienie piersią i depresja poporodowa (że kobiety cierpią 10%), mogą zmniejszyć popęd płciowy. U matek karmiących piersią niższy poziom estrogenów suchość ścian pochwy, co sprawia, że stosunek płciowy bolesny.

Narkotyki i alkohol Wysoki poziom leków i/lub spożywanie alkoholu może chwilowo poprawić sprawności seksualnej, ale w dłuższej perspektywie, zmniejsza pragnienie.

Jeśli seksualnego zainteresowania, brak obawy, że nie będę musiał siedzieć bezczynnie. Zdrowe odżywianie, odpowiednie ćwiczenia fizyczne, codziennie świeże powietrze może pomóc. Jeśli jesteś nowy w wodach dzikich seksualnych fantazji świat, chęci. Omówić swoje problemy w tajemnicy dobrymi przyjaciółmi, partnerami lub z terapeutą. Jeśli brak zainteresowania seksualnego problemy narządów przyczyny, leczenie może nie być konieczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *